MNBG Project
Search
K
Comment on page
📄

Sözleşme

Kullanım Sözleşmesi
1) Lisans bir makine IP'sine kayıt edilir ve o makine üzerinde istediğiniz kadar sunucuda kullanabilirsiniz. Fakat birden fazla makinede kullanmak için ek satın alım yapmanız gerekmektedir!
2) Lisansın 1 den fazla makinede aynı anda kullanılamayacağını fakat lisansın IP'sini istediğiniz zaman değiştirilebileceğinizi kabul etmiş sayılırsınız.
3) Lisans satışının/satış girişiminde bulunmanın yasak olduğunu ve tespit edildiği anda lisansınızı kaybedeceğinizi kabul etmiş sayılırsınız.
4) Kodlara erişmeye çalışmak veya düzene aykırı hareket etmek yasaktır ve gerektiği durumlarda cezai işlem uygulanır.
5) Destek üzerinden hakaret edilmesi cezai işleme sebep olabilir.
6) Ücret iadesi dijital ürünlerde geçerli değildir. Ücret iadesi talep edemezsiniz.
7) Lisanslar başkasının kullanımına bırakılamaz, satın alınan hesabın ürünü olarak kalırlar ve başkasına aktarıldığı saptandığı anda cezai işlem uygulanır.
8) Cezai işlem yapılan durumun ağırlığına göre kişinin destekten yasaklanması, lisanının silinmesi, bütün lisanslarının silinmesi veya bütün lisanslarının silinip siteden yasaklanması gibi cezalar olabilir.
9) MNBG Project lisanslarda değişiklik yapma ve değiştirme hakkını gizli tutar.
MNBG PROJECT ŞARTLARI İSTEDİĞİ ZAMAN GÜNCELLEYİP DÜZENLEME YETKİSİNE SAHİPTİR. BÜTÜN SATIN ALMIŞ KİŞİLER BU KURALLARIN GÜNCELLENDİĞİNİ TAKİP ETME SORUMLULUĞUNA SAHİPTİR. ŞARTLARIN DEĞİŞTİĞİNİN FARKINA VARILMAMASI MNBG PROJECT'İN SORUMLULUĞU ALTINDA DEĞİLDİR!
Satın alım yaptığınızda bu koşulları kabul edersiniz.
Last modified 3mo ago